Super Smash Bros. Brawlers: deel 3
Artikel | -Eindelijk ligt Super Smash Bros. Brawl in de winkels, het heeft even geduurd, maar dan heb je ook wat. Niet alleen is Brawl waarschijnlijk de meest complete vechtgame op in ieder geval de Wii, het is ook nog eens de game met een fantastisch assortiment aan vechtersbazen. Van Mario, tot Pikachu, van Mister Game & Watch tot en met Sonic en Solid Snake, er is genoeg variatie om je mee te vermaken. In navolging van de Dragon Ball Z: Burst Limit-special, komen we dan ook met een uitgebreide serie artikelen over de personages uit Super Smash Bros. Brawl. Op die manier, zullen we om de twee dagen een handjevol vechters beschrijven, te beginnen met…
Pit
Beschikbaar vanaf begin?: Ja
Spelserie: Kid Icarus
Ook aanwezig in: Geen
Na jaren niets van Pit te hebben gehoord, zit hij plotsklaps in Super Smash Bros. Brawl. Deze kleine engel neemt zijn magische boog ter hand om ieder die in zijn weg staat om zeep te helpen. Saillant detail: Pit kan zijn boog uit elkaar trekken om te gebruiken als messen. Verder kan Pit bijzonder hoog vliegen, en is zijn Final Smash eentje om te onthouden. Hiermee roept hij de Godin Palutena op, die tientallen engeltjes naar het speelveld stuurt om de tegenstanders van Pit af te houden, en vervolgens het speelveld uit te duwen. Lekker irritant!
http://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/74170.jpghttp://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/74165.jpg
Wario
Beschikbaar vanaf begin?: Ja
Spelserie: Mario/Wario
Ook aanwezig in: Geen
Ook het debuut van Wario blijft niet onopgemerkt. Deze dikkerd heeft zijn motor meegenomen en kan hem te allen tijde erbij pakken om mee rond te scheuren over het speelveld. Daarnaast is dit scheurijzer ook te gebruiken om mee te smijten. Op zijn motor is Wario ook bijzonder snel, sterker nog, onder bepaalde voorwaarden kan hij zelfs de F-Zero wagens bijhouden op de Big Blue-arena. Verder kan Wario met zijn grote muil tegenstanders bijten, en is zijn Final Smash even ludiek als krachtig. Hiermee veranderd hij namelijk in de droge “Super Wario”, waarin hij extra snel, extra krachtig en extra vervelend is.
http://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/104314.jpghttp://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/88299.jpg
Solid Snake
Beschikbaar vanaf begin?: Nee
Spelserie: Metal Gear (Solid)
Ook aanwezig in: Geen
Jaja, een third-party personage, samen met Sonic the Hedgehog is Solid Snake ook van de partij. Deze geheim agent heeft zijn totaal eigen stijl, waaronder natuurlijk een flink wapenarsenaal. Niet alleen kan hij granaatjes weggooien, zijn bazooka in de strijd werpen en meer, maar hij kan ook een UAV inzetten om aan te zweven in de lucht. Ook gemeen: Snake kan mijnen neerleggen op het speelveld die moeilijk te detecteren zijn. Oppassen dus! Eenmaal de Smash Ball kapotgeslagen, grijpt Snake zijn granaatwerper erbij en neemt hij iedereen onder vuur.
http://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/76160.jpg
Pokémon Trainer
Beschikbaar vanaf begin?: Ja
Spelserie: Pokémon
Ook aanwezig in: Geen
Ook een nieuw personage… de Pokémon Trainer. Of wellicht kun je beter zeggen ‘personages’, aangezien de Pokémon Trainer drie verschillende Pokémon in kan zetten: Squirtle, Ivysaur en Charizard. Iedere Pokémon is weer een totaal ander karakter met zijn eigen stijl, en de trainer (die overigens niet Ash is) kan op ieder gewenst moment wisselen. Charizard kan zijn rock smash gebruiken om de tegenstander knock-out te slaan, Ivysaur kan zijn zaadjes als mitrailleur gebruiken en Squirtle heeft natuurlijk zijn waterpistool. Is de Final Smash eenmaal geactiveerd, dan maken de Pokémon zich op voor een, grote, gecombineerde aanval. Oei oei oei!
http://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/108404.jpghttp://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/108407.jpg
Diddy Kong
Beschikbaar vanaf begin?: Ja
Spelserie: Donkey Kong
Ook aanwezig in: Geen
Ook Donkey’s kleinere evenbeeld bevindt zich in Super Smash Bros. Brawl. Diddy Kong is snel, behendig en is dus een prima personages om aanvallen mee te ontwijken. Daarnaast heeft hij de beschikking over zijn pinda-gun. De twee tonnen op de achterkant van zijn rug zijn te gebruiken als jetpack, waarmee hij hoog de lucht in kan knallen. Ook ideaal: Diddy kan banaantjes neerleggen op het speelveld waar andere tegenstanders over uitglijden. Bij het kapot maken van de Smash Ball hanteert Diddy Kong twee pinda-guns, waarmee hij hoog boven de lucht iedereen in het vizier heeft.
http://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/108850.jpghttp://media.insidegamer.nl/screenshots/public/4592/108851.jpg
Jigglypuff
Beschikbaar vanaf begin?: Nee
Spelserie: Pokémon
Ook aanwezig in: Super Smash Bros. Melee
Naast Kirby is die andere roze blob er ook: Jigglypuff. Deze Pokémon was zeker niet onaardig in de vorige Super Smash Bros.-game, en ook ditmaal is heeft hij een paar sterke moves. Zo is haar ‘Rollout’-aanval er één om rekening mee te houden. Hiermee rolt ze heen en weer over het veld, en als je net op het verkeerde moment geraakt wordt is het al snel voorbij. Jigglypuff kan bovendien haar tegenstanders in slaap zingen, waardoor ze machteloos staan. Helemaal bont wordt het als deze ballon-Pokémon haar Final Smash gebruikt. Hiermee blaast ze zichzelf op tot gigantische proporties, waardoor de spelers het veld afgeduwd worden.
http://media.insidegamer.nl/dump/1215277955.jpghttp://media.insidegamer.nl/dump/1215278005.jpg
http://ad.nl.doubleclick.net/jump/N1828.Insidegamer.nl/B2952707.2;sz=1x1;ord=?
Mr. Game & Watch
Beschikbaar vanaf begin?: Nee
Spelserie: Mr. Game & Watch
Ook aanwezig in:Super Smash Bros. Melee
Mr. Game & Watch is een beetje een vreemd figuur. Sowieso is dit het meest statische personage, wat komt omdat het lijkt alsof hij ook rechtstreeks uit zijn spelcomputer komt gelopen. Het is echter absoluut geen slechte vechtersbaas, omdat hij, gewapend met zijn insectenverdelger en vangnet, menig uitdager uit de ring kan slaan. Hij kan niet heel erg hoog springen, maar kan wel een redelijke afstand afleggen omdat hij een parachute heeft. Zijn Final Smash zorgt ervoor dat hij in een octopus verandert, die met zijn venijnige tentakels alle tegenstanders wegbeukt.
http://media.insidegamer.nl/dump/1215278142.jpghttp://media.insidegamer.nl/dump/1215278191.jpg

Registreer nu!