GC: De Sony-persconferentie log
Artikel | -Welkom bij de Sony-persconferentie log. Hier berichten wij jullie over alle relevante informatie die tijdens de persconferentie naar buiten komt.
19:39 Dames en heren, dat was het dan. Mijn vingers zijn kapot, mijn watermeloen op en het zweet breekt me uit. Ik hoop dat ik jullie snel genoeg heb weten te informeren, uitgebreidere berichten verschijnen op InsideGamer!
19:38 Hij bedankt ons voor onze aandacht en tijd, was dat het dan?
19:37 Kaz smeert hem onder luid applaus, Andrew House komt weer tevoorschijn.
19:36 Vanaf NU zouden alle gewone PS3´s ook goedkoper moeten zijn. Snel, ren naar de winkel!
19:35 120 GB HDD, 33% kleiner en 36% lichter, voor de statistieken. Dat alles voor 299 euro.
19:34En ja hoor, daar is hij dan. Veel geruchten deden de afgelopen tijd de ronde, maar nu is hij er: de PS3 Slim! De eerste week van september!
19:33 Hmmm, hij heeft iets om ons te laten zien. PS3 Slim maybe?
19:31 Kaz Hirai komt nu op, het zou om iets 'groots' moeten gaan. Hij vertelt hoe geweldig de E3 was en de TGS zal zijn.
19:30 De beruchte Motion Controller zal tijdens de TGS volledig aan bod komen, maar nu krijgen we er toch een trailer van.
19:28 Als we de beelden mogen geloven zullen alle scenes interactief zijn.
19:27 Hij lijkt het doel van de ontwikkelaar om de bond tussen ouder en kind een erg belangrijke rol te laten spelen in Heavy Rain.
19:25 Een trailer van Heavy Rain, even iets meer tijd om jullie bij te praten. Een nieuw personage wordt geïntroduceerd dat Cage heeft gebasseerd op de angst die hij had toen hij tien minuten lang zijn kind in een supermarkt kwijt was. Die gebeurtenis op zich is natuurlijk al genoeg voor een episch verhaal.
19:24 Vier hoofdpersonages, en daarmee vier verhalen in Heavy Rain.
19:22Het weer slaat om in Keulen, oftewel: tijd voor Heavy Rain met David Cage
19:20 Uncharted 2 beelden verschijnen, tijd voor het echte werk?
19:19 Wie een PSP Go koopt tussen 1 en 10 oktober krijgt gratis een digitale versie van Gran Turismo PSP.
19:18 Nieuwe kleurtjes voro de PSP 3000, groen, roze en paars.
19:16 vijftien games tijdens de launch van de PSP Go!, terwijl er nog 50 zullen volgen dit jaar, waaronder Fieldrunners en Tetris.
19:14 De Mini´s komen eraan. Kleinere games met een maximale grote van 100 mb die enkel van het PSN te downloaden zijn.
19:13 Loco Roco Midnight Carnival en Eye of Judgement PSP zijn beide speelbaar op de beurs.
19:12 Meer uitgevers zullen het voorbeeld van Marvel volgen.
19:11 Marvel's collectie aan comics en dergelijke zal met de Digital Reader op de PSP te gebruiken zijn.
19:09 Rubenstein van Marvel komt op in een Wolverine-outfit...stylish.
19:07In november kunnen we de Video Download Service verwachten.
19:05 Vanaf volgende maand zijn de PSN cards in Engeland beschikbaar.... en bij ons?
19:03 Het moment is daar voor de creditcard-loze broeders onder ons! PSN cards are on their way!
19:02 Het PSN krijgt 1 september een nieuwe look.... spetterend!
19:01 Audi krijgt hetzelfde. Meer bewegingen, karakter-opties en dergelijke.
18:59 Singstar krijgt een eigen Home-space.
18:58 Meer dan 280 miljoen dollar aan transacties over het PSN geweest. Fijn.
18:56Ze hemelen graag hun eigen PlayStation Network op, toch zie ik liever iets boeiends.
18:52 Andrew House draaft het toneel op. President van Sony Europe als ik het goed heb. Een hoop cijfertjes en promotie-talk. Je kent het wel.
18:50 Intro filmpje met LBP, God of War, Heavy Rain, Uncharted, MAG, Gran Turismo 5... noem het maar op.
18:48 Jetzt geht's loss!
18:44 O o, wat kleine technische problemen in Keulen. Het feest wordt nog een paar minuten uitgesteld.
18:40 Iedereen is binnen en zit. Het kan niet lang meer duren en we gaan los...
18:30 Aah, de deuren zijn open. De persconferentie gaat over enkele minuten hoogstwaarschijnlijk van start.
18:28 De deuren van de zaal waar de persconferentie zal plaatsvinden zijn nog steeds niet open. Het kan waarschijnlijk nog wel even duren voordat het spektakel gaat beginnen.
18:18 Ik met mijn bakje watermeloen ben er in ieder geval klaar voor! De persconferentie zou om 18:00 moeten beginnen, maar 18:30 lijkt intussen waarschijnlijker. Zelfs 19.00 is mogelijk... Het gaat in ieder geval een lange zit worden, als we de berichten mogen geloven.

Registreer nu!