Week 50

Artikel | -

Godzijdank voor Sinterklaas die hopelijk al jullie spaarpotten weer heeft gespekt tijdens het afgelopen weekend, want wat komen er er weer heel veel toptitels uit de komende zeven dagen. Oké, dat was half sarcastisch, want deze week zijn er zo mogelijk nog minder interessante games dan vorige week. Alleen bezitters van de PlayStation Portable en Nintendo DS krijgen er twee langverwachte titels bij:

Terwijl iedereen druk bezig is met het voorbereiden en maken van de eindjaarscontent, zien we gelukkig hier en daar toch nog de tijd om een game te spelen voor een recensie of een impressie.

Deze week komt ie echt: de recensie van James Cameron's Avatar. We beoordelen de avonturen van Indy in het klein in LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues en we kijken hoe het dwarsbomen van duivelse Nazi-plannen in The Saboteur bevalt. Uiteraard hebben we naar het einde van de week toe ook een review van het langverwachte Rogue Warrior met Mickey Rourke. Tot slot ook een recensie van F1 2009 op de Wii de downloadbare game Rumble Fighter op PC.

De handhelds komen deze week ruimschoots aan de beurt: Op de PlayStation Portable bekijken we Jak and Daxter: The Lost Frontier en Yu-Gi-Oh! 5D's Tag Force 4. Wie dacht dat we klaar waren met Modern Warfare heeft het mis: Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized voor de Nintendo DS wordt besproken en op hetzelfde systeem is C.O.P. The Recruit aan de beurt. Ook het allerkleinste systeem komt weer aan bod: voor de iPhone bespreken we Alive 4 Ever, Tap Tap Revenge 3 en The Secret of Monkey Island: Special Edition.

Deze week weer een aantal impressies: Gerard trok ten strijde in Napoleon: Total War, Wessel duelleerde in Red Dead Redemption en Joey kreeg het heet onder de voeten in Dante's Inferno. Als het goed is sluiten we de week af met impressies van Sonic & SEGA All-Stars Racing en Allod's Online. Alles onder voorbehoud uiteraard!

Geplaatst op 7 december 2009 om 13:50 door


Plaats een reactie


X
Lees ook: