E3: Speel FIFA World Cup gratis tussen 8 en 15 mei via Xbox Live

Nieuws | -

Vanaf maandag 8 mei 9 uur 's ochtends tot en met maandag 15 mei 9 uur 's ochtends kan iedereen gratis gamen via Xbox Live. Dus ook de gamers die een Xbox Live Silver account hebben. In die week is het namelijk Xbox Live Football Free-For-All, dat gesponsord wordt door Adidas.

In deze week is het mogelijk om je te kwalificeren voor de Xbox Cup door goed te presteren met 2006 FIFA World Cup. Maar daarnaast kun je dan ook online genieten van toppers als Top Spin 2, Ghost Recon, Battlefield en Far Cry.

Overigens is deze datum niet helemaal ideaal, want de week valt tegelijk met de E3 week. En in de E3 week zit je natuurlijk 24 uur lang op InsideGamer, dat jou via de vele video's, impressies en nieuwsberichten volledig op de hoogte houdt.


Plaats een reactie


X
Lees meer over 2006 FIFA World Cup Germany: