Xbox Live Marketplace al goed voor 23 miljoen euro

Nieuws | -

Microsoft heeft bekend gemaakt dat de gebruikers van de Xbox Live Marketplace inmiddels voor zo'n 23 miljoen euro aan Microsoft Points hebben uitgegeven. In totaal zijn er namelijk 2 miljard aan Microsoft Points gekocht.

Verder liet Microsoft weten dat er vijftig miljoen items (demo's, trailers, gamerpictures etcetera) van Xbox Live zijn gedownload. Acht miljoen daarvan bestaan uit Xbox Live Arcade games (zowel de volledige versie als de trials).

Een behoorlijk aantal en wij vroegen ons dan ook af wat jullie het meest downloaden? Speel je je helemaal suf met de Arcade spellen of probeer je een nieuw spel eerst door middel van het downloaden van een demo. Misschien dat je alleen maar maps voor Call of Duty 2 of uitbreidingen voor Oblivion download. Kortom, laat het ons weten!


Plaats een reactie


X
Lees ook: