FFVII krijgt schuld van dubbele moord
Nieuws | -In het Noord-Duitse dorpje Tessin hebben twee gymnasiasten zaterdagavond een echtpaar doodgestoken. De jongens van 17 stalen vervolgens de auto van het echtpaar en gijzelden een 15 jarig meisje. Vervolgens zijn ze op een geparkeerde auto gebotst en kwam het meisje met de schrik vrij.
De jongens spraken elkaar aan met de namen Sephiroth en Reno, twee karakters uit Final Fantasy VII (door het AD omschreven als "gewelddadig videospel"). Omdat de jongens waarschijnlijk nogal grote fans waren van FFVII, wordt de game natuurlijk door sommigen verantwoordelijk gehouden voor de moorden.
Update: Uit een interview met het meisje in het Duitse Tv-programma 'Spiegel TV' blijkt dat de twee jongens zich niet met de namen uit Final Fantasy VII aanspraken. Volgens het meisje gebeurde dit maar een keer, kort nadat ze de film gezien hadden, en was dat meer voor de grap. Ze waren weliswaar fans van het spel en de film, maar volgens het meisje is er geen verband te trekken tussen het spel en de moord. Ook zegt het meisje dat de kranten het incident verandert hebben. Zo werd er gemeld dat de jongeren onder invloed van alcohol waren, terwijl dit absoluut niet het geval was.

Registreer nu!