Meer informatie over Boogie

Nieuws | -

De mannen van het Amerikaanse IGN hebben een speelsessie gehad met het Wii muziekspel Boogie. Hieruit komen enkele interessante nieuwtjes naar voren.

Boogie zal inderdaad geleverd worden met een microfoon. Deze zal op een USB poort van de Wii aangesloten kunnen worden. De microfoon is nodig omdat Boogie ongeveer voor de helft zal bestaan uit karaoke! Bepaalde tonen en klanken in je stem zullen door het spel herkend worden en op die manier zullen je zangkunsten beoordeeld worden. Het spel zal meer dan 40 gelicenceerde nummers bevatten, die allemaal afkomstig zullen zijn uit de afgelopen 30 jaar.

De andere helft van het spel zal nog steeds uit dansen bestaan. Dit doe je door op de maat van de muziek bepaalde bewegingen uit te voeren met de Wiimote en de nunchuck. Door met de analoge stick op de nunchuck te bewegen zul je het hoofd van je karakter kunnen draaien en een druk op een nunchuck aktieknop zal je personage laten playbacken op de muziek. Op de eerste vrijgegeven screenshots van Boogie zagen we een roze tekenfilmachtig karakter. In de definitieve versie zullen de hoofdpersonages echter voornamelijk menselijk zijn. Boogie zal eind 2007 in de Amerikaanse winkels liggen. Een Europese datum is nog niet bekend.


Plaats een reactie


X
Lees meer over Boogie: