Xbox 360 in de toekomst standaard met HDMI? [Update]
Nieuws | -Een medewerker van Ars Technica heeft via via een aantal geruchten te horen gekregen. De HDMI-aansluiting die op de Xbox 360 Elite te vinden zal zijn, zou namelijk niet alleen voor die 360 bestemd zijn.
Volgens de bron zou Microsoft eerst alle huidige voorraad op willen maken, voordat ze met nieuwe versies zouden komen. Deze nieuwe versies zouden ongeveer in september op de markt moeten komen. En buiten de 65nm chip en een stillere DVD-lade zou ook de HDMI-poort dan te vinden zijn op zowel de Core als de Premium versie van de Xbox 360. De verpakking van de Core- en de Premium versie van de Xbox 360 zou bijna niet veranderen, buiten een kleine aanduiding op de doos dat er een HDMI-aansluiting op de console zit.
Dat de Xbox 360 dit najaar een nieuwe chip (de 65nm) zou krijgen was al bekend, maar dat de HDMI-aansluiting vanaf dan op elke Xbox 360 te vinden zou zijn, is nieuw. Tevens is het een gerucht, wat vooralsnog op welke manier dan ook nog niet door Microsoft is bevestigd.
Update
De eerste Xbox 360's met HDMI zijn onderhand in de Amerikaanse winkels verschenen, het zijn tot zover alleen nog de Premium systemen die een HDMI port hebben. Of de consoles ook de nieuwe proccesor en DVD speler hebben is nog niet bekend.

Registreer nu!