Age of Conan uitgesteld naar maart 2008

Nieuws | -

Uitgever Eidos en ontwikkelaar Funcom hebben vandaag bekend gemaakt dat de MMO Age of Conan: Hyborian Adventures de geplande release in oktober niet zal halen. Het spel wordt nu op 25 maart 2008 in de winkels verwacht.

Trond Arne Aas, CEO bij Funcom, vindt het uitstel een spijtige zaak, maar na enkele minder positieve reacties op de beta was dit de beste oplossing. Volgens hem is de concurrentie in het MMO-genre moordend en alleen het beste is goed genoeg. In de komende maanden willen ze de feedback van de beta gebruiken om de laatste minpunten uit het spel te halen. Het uitstel geeft de ontwikkelaars meer tijd om aan de hoge verwachtingen van het spel te voldoen.

Age of Conan is een MMORPG en speelt zich af in de wereld van het boek ‘The Hour of the Dragon’, dat door miljoenen fantasiefans over de hele wereld is gelezen. Het boek speelt zich af in een fantasiewereld die door drie machtige landen wordt geregeerd: Aquilonia, Cimmeria en Stygia. In het boek is Conan de koning van Aquilonia, maar in het spel zul je Conan waarschijnlijk niet tegenkomen. Het is dus ook niet zo dat Aquilonia machtiger is dan de andere twee landen. Meer weten over deze game? Neem dan een kijkje op de profielpagina, bekijk de screenshots, check de video’s of lees de impressie van Jelle.


Plaats een reactie