Nieuwe titels voor Virtual Console

Nieuws | -

Deze week zijn er weer nieuwe games te vinden in de database van de Virtual Console. Allereerst is er Yoshi’s Story, die opzien baarde op de Nintendo 64. Yoshi moet in de deze game Baby Bowser verslaan die de wereld dreigt over te nemen. De game is te downloaden voor 1000 Wii Points.

Ten tweede is er een fantasy-game van de NeoGeo toegevoegd. Magician Lord gaat over een tovenaar die zichzelf kan transformeren in onder andere een draak en een samurai. Ook hier dreigt iemand de wereld over te nemen die je daar van moet weerhouden. Magician Lord vraagt 900 Wii Points van je.

Als laatste is Super Air Zonk: Rockability toegevoegd. Dit is het vervolg van Air Zonk en ook in deze game kun je transformeren. Alleen dit keer in onder andere een helikopter en een schildpad. Het mag geen verrassing zijn dat ook in deze game de wereld moet behoed worden van een duistere macht. Deze oude Turbografx game is te downloaden voor 800 Wii Points.


Plaats een reactie


X
Lees ook: