DBZ: Burst Limit-competitie van start
Nieuws | -Twee weken terug kondigden we aan met een Dragon Ball Z-competitie te beginnen, vanwege de release van het langverwachte Dragon Ball Z: Burst Limit voor de Xbox 360 en PlayStation 3. Dit in samenwerking met Atari, de uitgever van de Dragon Ball Z-games, en HUSK Studentenreizen. Deze laatste partij geeft namelijk een geheel verzorgde reis voor twee personen weg naar het fantastische Kreta! En zeg nou eerlijk: wie wil daar nou niet naartoe.

De inschrijvingen zijn inmiddels bekeken, en we hebben acht deelnemers gevonden die zullen meedoen. Zit jouw naam erbij?Eric BlesgraafPieter SlagboomUwe LijenRemco SmitsLex BouhuijzenThomas AalderinkJeffrey SchoolaertHieronder kun je het wedstrijdschema bekijken. InsideGamer zal na iedere ronde verslag doen.

Deze DBZ-fanaten hebben allen een mail gekregen waarin de details worden besproken. Voor degenen die niet door de selectie heen zijn gekomen: niet getreurd. InsideGamer is namelijk van plan nog veel vaker dergelijke acties te organiseren... houd de site dus goed in de gaten!
Over Dragon Ball Z: Burst Limit
Dragon Ball Z: Burst Limit is de eerste echte next-gen Dragon Ball Z-game en laat je vechten als Goku en al zijn vrienden en vijanden, om zo het Dragon Ball Z-verhaal opnieuw te beleven. Daarnaast is het ook mogelijk om het online op te nemen tegen menselijke tegenstanders, om je vaardigheden echt te kunnen testen. Meer weten over Dragon Ball Z? Bezoek dan de profielpagina, check de screenshots en bekijk de video’s. Vergeet ook zeker niet een kijkje te nemen bij de DBZ: Burst Limit-club. Check hier de recensie! Of lees hieronder nog eens alle artikelen na die over de personages uit het spel gaan.
Dragon Ball Z-personages
Deel 1 | Deel 2 | Deel 3 | Deel 4
InsideGamer wenst alle deelnemers veel succes!
Overigens is er door het lage aantal inschrijvingen, géén PS3-toernooi georganiseerd

Registreer nu!