LittleBigPlanet kampt met online problemen

Nieuws | -

Het kleine aantal mensen dat thuis al een kopie van LittleBigPlanet bezit, heeft te maken gehad met een aantal online probleempjes. Gisteravond is de server namelijk acht uur down geweest om een aantal glitch-problemen op te lossen. Inmiddels is de server alweer lopende, maar er zijn volgens The PlayStation 3 Magazine-blog nog een aantal andere problemen.

Het komt online namelijk voor dat levels als het ware gestolen worden. Iemand neemt een goed level, kopieert het en zet zijn eigen naam eronder. In sommige gevallen wordt het origineel zelfs minder gespeeld dan 'de gestolen' versie. Daarnaast zijn er ook levels gemaakt die puur gericht zijn op het simpel behalen van Trophies. Een ander probleem is dat er veel levels zijn geüpload die nagenoeg leeg zijn, omdat ze simpelweg nog niet af zijn.

Het is niet precies bekend wanneer LBP eindelijk in de schappen ligt, maar het zal waarschijnlijk ergens volgende week worden. Tot die tijd kun je uiteraard een blik werpen op de impressie of de screenshots.

Geplaatst op 29 oktober 2008 om 13:34 door Crew

Bron: CVG


Plaats een reactie


X
Lees meer over LittleBigPlanet: