Speciale uitvoering RE5 in Japan pakt groots uit

Nieuws | -

De Japanners krijgen een speciale uitvoering van Resident Evil 5 waar je U tegen zegt. Het pakket gaat maar liefst 12,800 yen kosten. Omgerekend is dit een dikke 100 euro. Het pakket is verkrijgbaar voor Japanse klanten die het via Capcom's online winkel bestellen.

De speciale uitvoering bevat een USB flash drive die eruit ziet als een opbergkoker die je in de game terugziet. Daarnaast bevat de editie ook een opbergzakje dat je om je schouder of middel kunt dragen. Natuurlijk zit er ook een artbook bij en niet te vergeten de game zelf.

Daarnaast is er ook bekend geworden dat de demo van de game hier niet op 5 december te downloaden is zoals in Japan. De kans is zelfs groot dat de demo 2008 helaas niet meer zal halen in Europa.


Plaats een reactie


X
Lees meer over Resident Evil 5: