Paulina Bozek wil meer gezelschapsspellen

Nieuws | -

Paulina Bozek, voormalig directrice van SingStar voor de PlayStation 2 en 3, wil in haar nieuwe functie bij Atari zich gaan richten op gezelschapsspellen die op meerdere platformen uitkomen. Tijdens het Atari Live-evenement in Londen maakte ze bekend dat ze met een nieuwe titel bezig is.

Paulina is zes maanden geleden overgestapt van Sony Computer Entertainment Europe naar Atari/Infogrames in Londen. Nu ze niet meer voor Sony werkt, zal het spel mogelijk op elke console uitkomen. Meer details betreffende de game heeft ze nog niet vrijgegeven. Paulina houdt zich vooral bezig met sociale games. De reden daarvoor is, omdat ze in Londen sociologie heeft gestudeerd.

Paulina Bozek won in 2002 tijdens de British Academy of Film and Television Arts Interactive Entertainment Awards de prijs voor New Talent.

Geplaatst op 4 december 2008 om 10:30 door Crew

Bron: Kotaku


Plaats een reactie


X
Lees ook: