Electronic Arts komt met MySims Racing en Party

Nieuws | -

Electronic Arts komt in 2009 met nieuwe MySims-games: MySims Racing en MySims Party. Beide games komen uit op zowel de Nintendo DS als de Nintendo Wii en moeten in de loop van 2009 verschijnen. De titels spreken redelijk voor zichzelf. MySims Party wordt een verzameling van meer dan 50 minigames die op de Wii met meerdere mensen kunnen worden gespeeld. De Nintendo DS-versie bevat zo'n 40 minigames die waarschijnlijk met maar één persoon tegelijk kunnen worden gespeeld.

In MySims Racing moet worden geracet met verschillende MySims waarbij opvallend is dat de DS-versie online racen wel ondersteunt, maar de Wii-versie niet. In de racegame krijg je door te praten met MySims nieuwe onderdelen voor je racebolides die helemaal naar eigen smaak zijn aan te passen, net als de MySims zelf.

Van beide games zijn ook de eerste trailers verschenen. Die van MySims Party kun je hier bekijken, eveneens zijn er vijf Wii-screenshots vrijgegeven. De trailer van MySims Racing is hier te aanschouwen.


Plaats een reactie


X
Lees ook: