Nieuw spel van Neversoft
Nieuws | -Neversoft heeft recent aangekondigd dat het team achter Tony Hawk’s Pro Skater voor het eerst geen spel gaat maken dat om skateboarden draait. Na zes jaar lang Tony Hawk-titels wil het team even iets heel anders doen.
Naast de bekendmaking van deze titel werd er niets vrijgegeven over een eventuele titel, het verhaal of ook maar het onderwerp. Buitenstaanders beweerden later dat het om een first person shooter gaat voor de Xbox, PlayStation 2 en mogelijk ook de GameCube. We verwachten binnenkort meer informatie.
Update
Een overlijdensbericht van Neversoft. Het blijkt nu namelijk dat Dead Rush, de enigste verassings-titel van het bedrijf op de afgelopen E3, omgebracht is. De rare mengeling van racen, actie en survival-horror voldeed niet aan de verwachtingen van het bedrijf. Dead Rush zal het daglicht nooit zien.

Registreer nu!