Activision: "DJ Hero gaat voor veel nieuwe fans zorgen"
Nieuws | -Aan zelfvertrouwen geen gebrek bij Activision. De Guitar Hero-games doen het erg goed en Ian McClellan, manager bij Activision, denkt dat de Hero-franchise een hele hoop nieuwe fans erbij gaat krijgen door de release van DJ Hero. De diversiteit die DJ Hero biedt, zal volgens hem de game tot een succes maken.
"Met de diversiteit in de game gaan we denk ik heel veel mensen aanspreken, niet alleen muziekliefhebbers die al bekend zijn met de Guitar Hero-spellen. De sleutel is dat de muziek, hoewel die bestaat uit negentig unieke mashups, nog steeds erg toegankelijk is. Ik denk dat ook veel muziekliefhebbers die nog nooit een spel hebben gekocht DJ Hero in huis zullen halen."
Natuurlijk is al die "toegankelijke muziek" alleen toegankelijk via de draaitafel die je bij het spel krijgt, dus het is nog even afwachten of het net zo goed verkoopt als Guitar Hero. Met een gitaar in je hand kun je natuurlijk helemaal losgaan, achter een draaitafel gaat dat misschien iets minder makkelijk.

Registreer nu!