Miyamoto over Wii MotionPlus voor nieuwe Zelda
Nieuws | -Het lijkt erop dat je wat extra ruimte in je kamer zal moeten maken wanneer de volgende Zelda-game uitkomt op de Wii. Shigeru Miyamoto, grote man van Nintendo, liet namelijk weten dat Wii MotionPlus er voor moet gaan zorgen dat het zwaardvechten in de volgende Zelda-game nog dichter in de buurt van de realiteit komt.
"In dit deel gaan we Wii MotionPlus zo gebruiken dat het veel meer voelt alsof je echt aan het vechten bent met een zwaard in je hand", legt Miyamoto uit. "In de vorige game kon je op dingen mikken door gewoon op het scherm te richten, deze keer gebruiken we Wii MotionPlus om een veel verfijnder richtsysteem te maken."
Natuurlijk vinden we het interessant als Miyamoto dit zegt, maar helaas vergeet hij één ding erbij te vermelden. Het is namelijk nog steeds niet duidelijk of Wii MotionPlus een optie of een verplichting wordt bij het spelen van de game. De laatste keer dat Miyamoto zich hier over uitliet was tijdens de E3. Toen was het verplicht stellen van Wii MotionPlus volgens hem nog een "mogelijkheid".

Registreer nu!