Pirates! verwisselt van uitgever

Nieuws | -

2K games, onderdeel van Take-Two Interactive, heeft bekend gemaakt de nieuwe uitgever te zijn van Sid Meier’s Pirates!. De Xbox-versie zou in eerste instantie worden uitgegeven door Atari, dat in december ook de PC-versie op de markt bracht.

Een exacte releasedatum van Pirates was nog niet bekend, en deze zal nu hoogsverschijnlijk ook nog iets verschuiven. Toch verwacht 2K games de game vrij snel op de markt te kunnen brengen aangezien het zo goed als af is.

De exacte reden voor het wisselen van uitgever is niet bekend, Atari wilde geen commentaar geven. 2K leek het evengoed al goed te kunnen vinden met Faraxis (De ontwikkelstudio van gamesveteraan Sid Meier). Ze zouden eveneens al de nieuwe Civilization-titel van Sid Meier gaan uitgeven.

Geplaatst op 2 mei 2005 om 16:01 door Jaap


Plaats een reactie


X
Lees meer over Sid Meier's Pirates!: