Bedenker Lumines over Ninety-Nine Nights en next-gen's
Nieuws | -Volgens Mizuguchi van de Japanse ontwikkelstudio Q Entertainment kon Ninety-Nine Nights niet op de Xbox Summit 2005 gespeeld worden omdat het spel nog niet ver genoeg gevorderd is. Mizuguchi hoopt dat men meer op de Tokyo Game Show van het spel kan tonen, wellicht is het spel zelfs speelbaar op het evenement. Mizuguchi is er nog niet over uit of het spel Xbox Live zal ondersteunen of niet.
Het beeldmateriaal wat te zien was van Ninety-Nine Nights op de Xbox Summit 2005 liep op de bètaversies van de ontwikkelingsapparatuur (development kits) van de Xbox 360.
Q Entertainment wil graag spellen ontwikkelen voor elk medium zoals de Xbox 360 en de PlayStation 3. Men heeft nog niet besloten of men voor de Nintendo Revolution gaat ontwikkelen. Tetsuya Mizuguchi vindt dat het puzzelspel Lumines, dat op de PlayStation Portable (PSP) verscheen, de Tetris van de 21e eeuw is. Mizuguchi heeft overigens interesse om een opvolger van Lumines te ontwikkelen. Hij kon echter niet aangeven op welk platform het spel dan zou verschijnen.
Tetsuya Mizuguchi is één van de bedenkers achter onder andere Lumines voor de PlayStation Portable (PSP). Men werkt bij Q Entertainment, de ontwikkelstudio van Tetsuya Mizuguchi, nu aan onder andere Ninety-Nine Nights voor de Xbox 360.

Registreer nu!