Infinity Blade II krijgt patch tegen vastlopers
Nieuws | -Ontwikkelaar Epic werkt aan een patch die een bug in het gisteren uitgekomen Infinity Blade II moet verhelpen. De bug zorgt ervoor dat de game op sommige iPhones of iPads vastloopt.
Epics vicepresident Mark Rein laat op het forum van de uitgever weten dat de game niet genoeg geheugen heeft op sommige iPhones en iPads die "vol staan" met apps. "Als je een grote hoeveelheid apps hebt geïnstalleerd op een iOS-systeem, dan moeten all die icoontjes in de cache zitten om je een vloeiende weergave te geven wanneer je de Home-button indrukt", aldus Rein. "Helaas hadden de systemen waar wij de game op hebben getest niet veel geïnstalleerde apps, waardoor we deze bug hebben gemist."
Rein benadrukt dat een patch voor dit probleem "zo snel mogelijk" beschikbaar komt. "Vaak helpt het wanneer je je iOS-apparaat opnieuw opstart. Dus voor nu raad ik mensen aan om dat te proberen. De game loopt prima op mijn iPad 1 wanneer ik hem herstart vlak voordat ik de game ga spelen."
Registreer nu!