uDraw-tekentablet presteert beneden verwachting op PS3 en X360
Nieuws | -De verkoopcijfers van het uDraw-tekenaccessoire voor PlayStation 3 en Xbox 360 liggen beneden de verwachtingen van THQ. De uitgever heeft als gevolg hiervan zijn omzetverwachting naar beneden bijgesteld, zo meldt CEO Brian Farrell in een persbericht.
"Ondanks het succes van de uDraw op de Wii in het fiscale jaar van 2011 en marktonderzoek dat erop wees dat er grote vraag was naar de uDraw op Xbox 360 en PlayStation 3, zijn de verkoopcijfers van de uDraw op deze HD-platformen lager dan verwacht’, zo laat Farrell weten.
Als gevolg hiervan verlaagt THQ zijn oorspronkelijke omzetverwachting van dit fiscale kwartaal, die tussen de 380 en 410 miljoen euro lag, met ongeveer 25 procent. De uitgever meldt verder dat Saints Row: The Third en WWE '12 waarschijnlijk wel volgens verwachtingen zullen verkopen, of beter.

Registreer nu!