Anno 2070 vereist DRM-activatie bij nieuwe hardware

Nieuws | -

Wanneer spelers van Anno 2070 voor PC hardware binnen hun computer vervangen, dan moeten zij het spel opnieuw activeren. Dit gaat af van de maximaal drie activaties die iedere koper van het spel krijgt, zo meldt de Nederlandse website Guru3D.

De website, voornamelijk gespecialiseerd in hardwarerecensies, deed een vergelijking van verschillende videokaarten en gebruikte hiervoor de Ubisoft-game Anno 2070. Deze bevat een code, die tot driemaal toe gebruikt kan worden om de game te activeren. De recensent kwam erachter dat deze activatie vervalt zodra er binnen een PC-systeem van hardware gewisseld wordt. De game moet dan opnieuw geactiveerd worden.

Guru3D nam vervolgens contact op met de Nederlandse tak van Ubisoft om te vragen om opheldering omtrent de kwestie. Deze gaf aan dat het spel inderdaad maximaal drie veranderingen in hardware toestaat en dat er geen manier is om dit te omzeilen. De recensent had ook gezegd dat hij als gevolg van het DRM-systeem zeven keer Anno 2070 nodig zou hebben om de verschillende videokaarten te kunnen testen. Ubisoft Nederland reageerde hierop met de mededeling dat het ook geen zeven exemplaren van de game beschikbaar kon stellen.

Geplaatst op 18 januari 2012 om 13:46 door Crew

Bron: Guru3D


Plaats een reactie


X
Lees ook: