Dice: 'We moeten spelers beter opleiden'

Nieuws | -

Ontwikkelaar Dice gelooft dat het spelers beter moet leren hoe ze de multiplayermodus van Battlefield 3 moeten spelen. Dit heeft studiomanager Karl-Magnus Troedsson gezegd tegen Kotaku.

Troedsson vertelt dat Dice er wel over denkt om een tutorial-gedeelte in de Battlefield-games in te bouwen, maar dat dit gedeelte uiteindelijk altijd geschrapt wordt. "Ik ben het er honderd procent mee eens dat we onze spelers beter moeten opleiden. Het is gewoon een van die dingen... (Wij denken dan:) 'Tja, onze spelers weten al hoe ze de game moeten spelen'. Maar niet allemaal, zeker nu we er steeds meer spelers bij krijgen. Het is dus zeker iets dat op onze radar staat en dat we willen aanpakken."

Downloadgame Battlefield 1943 had wel een tutorial-level. Hierin konden spelers leren omgaan met de vliegtuigen in de game. Veel spelers geven aan vliegen het lastigste te vinden om te leren in een Battlefield-game.


Plaats een reactie


Op deze website gebruiken we cookies om content en advertenties te personaliseren, om functies voor social media te bieden en om ons websiteverkeer te analyseren. Ook delen we informatie over uw gebruik van onze site met onze partners voor social media, adverteren en analyse. Deze partners kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die u aan ze heeft verstrekt of die ze hebben verzameld op basis van uw gebruik van hun services. Meer informatie.