Win twee VIP Call of Duty: Black Ops 2 Firstlook tickets

Prijsvraag | -

Op 6 en 7 oktober vindt in de Jaarbeurs te Utrecht game-event Firstlook 2012 plaats. Op dit event kunnen gamers aan de slag met de nieuwste games en gadgets om zo te bepalen waar zij aan het einde van het jaar hun zuurverdiende centen aan uitgeven. De aankomende week zullen wij veel aandacht aan dit event geven en daarbij trappen we af met een Call of Duty: Black Ops 2 VIP-actie.

In samenwerking met Activision mogen we namelijk twee Call of Duty: Black Ops 2 VIP-kaarten weggeven voor jou en een vriend. Daarmee krijg je toegang tot Firstlook en scoor je een wristband, waarmee je de waarschijnlijk lange rij voor Call of Duty: Black Ops 2 in één keer kan overslaan.

Het enige wat je daarvoor moet doen is dit bericht via Facebook delen en ons te laten weten waarom jij wilt gaan. Gebruik daarvoor die handige ‘Vind ik Leuk’-knop hier onder en stuur via het onderstaande formulier even je adresgegevens op, zodat wij de uiteindelijk winnaars op de VIP-lijst kunnen zetten!


Deze prijsvraag is afgelopen. Houd InsideGamer in de gaten voor nieuwe prijsvragen.


Plaats een reactie


X
Lees meer over Call of Duty: Black Ops II: