Ace Combat Zero: The Belkan War
Recensie | -Ace Combat mag met recht een legendarische franchise genoemd worden. Vanaf het moment dat Ace Combat op de eerste PlayStation verscheen, heeft deze serie een grote schare fans die zich met deze games in het wereldje kan storten van snelle straaljagers en piloten met cliché oneliners. Een wereldje dat vrij populair is sinds de release van de film Top Gun in 1986. Hoewel ik Top Gun een geweldige film vind en Ace Combat me altijd erg heeft getrokken, heb ik de games nooit gespeeld totdat ik deel vijf voor het eerst in handen kreeg. Ace Combat 5: The Unsung War greep me vast, en liet me niet meer los tot ik de game had uitgespeeld. De afgelopen week was het weer tijd om mijn helm op te zetten en mijn zuurstofmasker voor te doen, want mijn talent als straaljagerpiloot is nodig om een oorlog te winnen in Ace Combat Zero: The Belkan War.
The Demon Lord
The Belkan War speelt zich zo’n tien jaar geleden af en draait om het land Belka dat een groot offensief is begonnen en alle omringende landen binnenvalt. Ustio, een naburig land, ziet dit natuurlijk niet zitten en besluit samen met een aantal andere landen de tegenaanval in te zetten, en daarin ben jij een belangrijke pion. Je speelt in deze game namelijk een huurling, jij en je wingman, Pixie, worden betaald om Ustio bij te staan in de lucht. Met je verdiende geld kun je nieuwe vliegtuigen en wapens kopen, om
Conclusie en beoordeling
Ace Combat Zero: The Belkan War is een heerlijk spel. Heftige actie, heerlijk geluid en prachtige graphics, dat zijn drie belangrijke speerpunten van elke Ace Combat-game en dat is in dit deel niet anders. Bovendien heeft het spel karakter, je weet tegen wie je vecht, en je weet waarvoor je vecht, en daardoor haal je veel meer voldoening uit deze game dan uit veel andere vergelijkbare games. Zodra je de toch al pittige game hebt uitgespeeld, dan kan je Zero in een andere moeilijkheidsgraad herspelen, of lekker met een vriend aan de slag en samen uitvechten wie de echte heerser van het luchtruim is.
- Ziet er goed uit
- Het verhaal geeft het gevoel dat je echt ergens voor vecht
- Multiplayer
- Weinig nieuws
- Geen online multiplayer en geen co-op

Registreer nu!