Nieuwe PC-controller kan WASD-toetsen vervangen
Op Kickstarter staat sinds kort een nieuw soort PC-controller dat de WASD-knoppen kan vervangen. In plaats daarvan gebruiken spelers de palm van hun hand om een personage in een spel te bewegen.
Hierdoor zijn de vingers van hun ene hand (de ander bestuurt de muis, zoals altijd) vrij om voor andere knoppen in te zetten. In totaal biedt het apparaat, de Wasdio genaamd, 16 programmeerbare knoppen. Hiermee zou het een keyboard geheel kunnen vervangen als accessoire om mee te gamen op de PC.
Ontwikkelaar Matterdaddy vraagt op Kickstarter 175.000 dollar, waarvan er momenteel al een kleine 9000 dollar is toegezegd. Dit is hoofdzakelijk nodig voor de daadwerkelijk productie ervan, er is al een werkend exemplaar gemaakt.
Over de auteur
Reacties
-
Ronaldicus Lijkt wel zo'n rolstoelbesturing.
Echt heel erg fijn lijkt met me ook niet. Ik denk dat de hardcore shooter fanaten door blijven gaan met de WASD knoppen omdat dit in mijn ogen nog steeds het snelste gaat.
-
mdog93 Lijkt mij inderdaad ook niks, denk ook dat je last van je pols krijgt.
-
masterran idd meer mensen met RSI krijg je dan
-
ALcatraz Ik krijg al RSI ervan als ik er naar kijk.
-
Stickie Gosh!
-
twilightforce Gewoon een joystick dus ;P
-
gamer1993 dacht precies hetzelfde
lekker filmpje trouwens het toont haast niks -
JorisNL Een nerd die CoD 4 speelt dat is alles lol
-
Timm3H NL http://www.google.nl/imgres?q=classic…
Rookworst zonder R is ookworst
-
Gaaiz Zo te zien werkt het wel goed! Lijkt me handig voor bijvoorbeeld RPG's, maar niet voor shooters. Een beweging met de vinger is altijd sneller dan met je pols/arm.
-
rw1 Gewoon een joystick dus.
Niks mis met WSAD voor shooters. Voor platformers en racers heb ik toch een X360 controller.
-
H4N Bij mij juist hetzelfde.
-
Kireh of betere gamepad
-
BrutalGamer Zie liever een andere oplossing voor de muis zodat ik mijn PC kan koppelen aan mijn TV en niet onhandig hoef te gaan zitten met een keyboard.
(ja er zijn controllers, maar niet elke game ondersteunt dit) -
JohnnyBNL No thanks. Ik gebruik gewoon WASD
.
-
coolden7 Joystick, so we meet again…
-
LuckyLuciano Dit lijkt me niet het meest ergonomisch
-
Kevkcoffee Hey wacht eens even, die shit heb ik eerder gezien! Waar? Iedere. Fucking. Arcadehal. In Tokio.
-
the_dan Wat een retarded ding..
-
Volthar ZQSD in belgie
grrrr