Tweede deel Ninja Turtles in de maak
Op de officiële E3 website van Konami blijkt dat er gewerkt wordt aan Teenage Mutant Ninja Turtles 2. Dit spel zullen ze samen met Enthusia Professional Racing later deze week in LA ten toonstellen. Voorlopig zien we op de website alleen een PlayStation 2 logo staan, maar aangezien het vorige deel op meerdere spelcomputers uitkwam gaan we er van uit dat dit bij deel 2 ook het geval is.
Er is momenteel nog helemaal niets over het spel bekend. Hopelijk biedt deel 2 iets meer diepgang en variatie dan zijn voorganger zodat we nog meer plezier kunnen beleven met onze Turtle vrienden.
Over de auteur
Reacties
-
Mago Grappig Ninja Turtles…
-
RickK hmmz vind het niet zo veel meer aan
-
addison komen de Ninja dit keer alleen op de ps2 ?
-
Rick Raptor Hmmm het lijkt me sterk als er grote veranderingen in dit deel komen, aangezien deeltje 1 (onterecht) een succes werd. Het blijft een licentiespelletje dus ik denk niet dat het veel beter zal worden.
-
mildoe nou deze keer wel 4 player co op hoor…2 mensen TMNT spelen is geen ruk aan….ARCADE GAMEPLAY VAN DE EERSTE KAST!!!
-
Mr.Orange Deel 1 werd nogal eentonig na een tijdje, verder wel vermakelijk.