Another Code: Two Memories (NDS)
Het menselijk geheugen is iets raars. Zo onthoud je de vreemdste dingen, maar belangrijke zaken als de stof voor een toets, gaan er soms niet in. Ook schijnt het mensengeheugen geen gebeurtenissen die gebeurt zijn voor je derde of vierde levensjaar te bewaren. En alcohol(misbruik) zorgt ervoor dat je ook op latere leeftijd gebeurtenissen niet meer opslaat. Onderzoek naar het menselijk brein is uiteraard populair en wetenschappers zullen de meest bijzondere plannen hebben, mochten ze het mysterie van het brein ontrafelen. In Another Code: Two Memories zijn bepaalde geheimen ontrafeld, zo schijnt het mogelijk te zijn om het menselijk geheugen om te zetten naar digitale data en ook kunnen bepaalde gebeurtenissen vervangen worden door “valse herinneringen”. Wat kan een mens daar voor mooie en slechte dingen mee doen… Ashley Mizuki Robbins komt er na een meeslepend avontuur achter dat herinneringen niet alleen van levensbelang zijn, maar zelfs meer dan dat!

Another Code: Two Memories is een point-and-click adventure game en schurkt aan tegen het genre van de interactieve “novels” waarin door goed leeswerk en logica een aantal puzzels opgelost moet worden. In Another Code: Two Memories speel je de dertienjarige Ashley Mizuki Robbins die vanaf haar derde levensjaar opgevoed wordt door haar tante Jessica. Ze kent haar vader en moeder alleen maar via verhalen en wat ze van die verhalen weet is dat haar ouders overleden zijn. Voor haar veertiende verjaardag krijgt ze dan ook een zeer apart cadeau: een Nintendo DSi look-a-like van… haar vader. En zo begint de zoektocht naar haar vader op een afgelegen eiland vol puzzels en dialogen. Ze wordt daarbij vergezeld door een geest, D, die zich helemaal niets meer van zijn korte leven kan herinneren. Al gauw merk je dat het eiland slechts dient als decor voor een groot herenhuis en zodra de actie zich naar binnen verplaatst, neemt de spanning toe. Zal Ashley haar vader eindelijk weerzien en zal D zijn herinneringen terug krijgen?
Conclusie en beoordeling
- Pluspunten
- Leuke dialogen
- Grafisch heel aardig
- Alle functionaliteit van de NDS wordt benut
- Hier en daar een leuke, uitdagende puzzel
- Minpunten
- Audio ronduit slecht
- Korte spelduur
- Verhaal wordt doorzichtig
- De meeste puzzels zijn te gemakkelijk
Over de auteur
Reacties
-
Stephan III Jammer voor de fans.
-
blacknawt zo'n spel lijkt me leuker op pc.
-
His Dudeness balen voor de fans
-
Jer0@ntje dat is balen voor mensen die dit spel leuk vinden met een pc en zonder een xbox 360
-
Delft jammer voor pc gamers
-
Itsmeeeeeeeeee Boeit mij eigenlijk niet veel, heb niks met de Halo-franchise. Jammer voor de PCgamers though.
-
Beul Tja ze kunnen makkelijk het download excuus gebruiken. Waarom komt hij niet op pc? Omdat hij dan toch niet genoeg verkoop om winstgevend te zijn en de meeste het gewoon illegaal aanschaffen. Zou best een valabel antwoord zijn.
-
Mister.X Wat jammer nou!
-
Acolyte 06 Wat een onzin… Zowel @Debeul als @ news imo. Gears of War kwam ook niet naar de PC, Halo ook niet… Die zijn en zullen allemaal ook hun weg naar Games for Windows vinden, wees gerust.
-
ticowico YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lekker voor iedereen als ik moet wachten op games dan jullie ook
-
Loloe Damn!
-
Brammie2118 balen…
mah ik koop hem wel voor de xbox ;D -
|NedStar Halo wars zit ik niet echt op te w8ten.
Met RTS games zoals supreme commander, company of heroes, C&C, warcraft, starcraft en zat anderen hebben we genoeg in huis -
AsakuraLee Nouja misschien komt ie ooit dan nog een keer op de PC. Dan ga ik hem waarschijnlijk wel halen.
-
Mr^Bullet lkkr belangerijk er komen genoeg games uit
-
Master_Chief Eerst was het dat het geen optie was om hem op de pc te doen. Nu is het voorlopig niet zo. Whats next een release op de pc 6 maanden na 360 release…
-
T- Gamer *kuch**kuch*
-
gamer34567890 jammer speel altijd graag RTS games op de pc
-
halo warrior ach, boeit niet!
-
Speurneus Komet er wel.