Advance Wars gebruikt ook microfoon?
Volgens de Franse site Puissance-Nintendo zal de GameCube-microfoon, die vooralsnog alleen bij Mario Party 6 wordt gebruikt, straks ook voor Advance Wars: Under Fire gebruikt kunnen worden. Spelers zouden door de microfoon verschillende commando's kunnen schreeuwen, waarop jouw teamleden reageren.
Vooralsnog is het een gerucht, maar wie weet krijgen we binnen de korste keren een bevestiging.
Over de auteur
Reacties
-
DaRkDuDe waarom staat er overal dat je in de mic moet schreeuwen? :S beetje vermoeiend om de hele dag te schreeuwen lijkt me
-
Snipert @ Darkdude
vind ik ook zo raar
Opzich wel leuk maar is headset niet handiger als je een controller in je handen hebt?? -
Hidde Denk het niet, wel leuk verzonnen, leuker verzonnen zou het zijn als het online kon en dan lullen met je teamleden!
-
Jaylee Omdat de ervaring ons leert dat je moet schreeuwen, voodat dat die dingen je stem decteteren.
-
MarcC Zal bij Nintendo wel niet zijn, de meeste Japanners schreeuwen niet, alleen hun bazen
-
Drew Take Cover !
-
DaRkDuDe Omdat de ervaring ons leert dat je moet schreeuwen, voodat dat die dingen je stem decteteren. —> haha lol!!! en uit welke ervaringen met de mic heb je dat geleerd?
-
Rick Raptor Lijkt me niet echt lekker spelen, gebruik dan toch liever de controller.
-
Htbaa Pfff een microfoon om je commando's door te geven? Een headset werkt dat wel wat beter
.
-
Berserk Lol dus je moet tegelijk de microfoon vasthouden en de controller? Of moet een vriend het voor jou doen? Een headset lijkt me inderdaad handiger