Half-Life 2 in Europa waarschijnlijk op DVD
De standaard versie van Half-Life 2 zal in Europa waarschijnlijk op DVD uitgegeven worden. De Engelse online gamestore Play beweerd vernomen te hebben dat de Britse versie een DVD versie zal worden. Het meest aannemelijke is echter dat deze DVD versie in heel Europa zal verschijnen.
Al eerder zagen we titels zoals Far Cry in Europa op DVD verschijnen, het blijkt dat Europa al veel verder is dan de Verenigde Staten op het gebied van DVD. Play zegt ook dat er alleen een DVD versie zal zijn, en geen CD versie.
Over de auteur
Reacties
-
KiLLeRCoBRa gelukkig hoef ik de SE dus toch niet te kopen
-
Vice Beter geen cd- versie dan geen dvd- versie zeg ik altijd maar.
-
Dutchy-AK hehe..scheelt je in het kopieren wil je zeggen
-
Clockwise van de mensen zonder DVD drive is de comp zo oud dat HL2 het toch niet doet dus zoveel maakt het niet uit.
-
Sander Je kan hem kopen in de winkel, registreren via Steam, downloaden via Steam en spelen maar
Ik ga Silver pack deze week via Steam kopen, als hij niet "te" duur is uiteraard. -
Kees1988 als je geen dvdrom heb moet je er gewoon een kopen. Bij mycom voor maar 27 eurootjes, of 29 eurie. Of koop gewoon meteen een dvd rewriter double layer
-
HotIce Bijna iedereen met een PC die halflife2 aan kan heeft een dvdrom
-
Cyberjunk Het lijkt wel of die amerikanen bij alles achterlopen, ze hebben langzame breedband verbindingen (1.1Mbs adsl hier in Nederland is in Amerika gelijk aan een kantoor dsl verbinding) en nu ook op het gebied van DVD
Ik zelf vind het prima dat Half-Life 2 op dvd uitkomt, UT2004 heb ik ook op DVD en dat scheelt stukken in installatie tijd -
T2G Kdownload hem lekker
-
De Baas. ah ja, dat doet me er aan denken.
*start CS:S op* -
Shinji nou niet iedereen hoor heeft een dvd,
ik ken (echt waar!) een vriend die een amd xp3000, 512 ram, vga FX5900XT etc… Maar hij heeft geen dvd speler.
Hij had het laten inbouwen bij een pc-shop, maar niet bij vermeld dat ie een dvdspeler nodig had, en dus kreeg die een cd-r speler.
Dus voor hem is het wel handig om een cd versie uit te brengen :p -
Ryjuu @Shinji
Alsof Valve enkele uitzonderingen gaat maken voor degene die geen DVD-speler bezitten. Over het algemeen bezit de meeste gamers een DVD-rom en tegenwoordig kun je die ook voor een lage prijs aanschaffen. -
gehummel iemand iets vd xbox versie?
mijn pc kan doom3 al niet aan… -
Barracuda Ja, wat kost een dvd-spelertje tegenwoordig nog 25, 30 euro? die paar mensen die een snelle computer hebben en dit spel willen kopen maar geen dvd-speler hebben kunnen zullen wat extra moeten lappen. Als uitgevers spellen op zowel cd's als dvd's moeten gaan distribueren, gaan de kosten alleen maar omhoog en moet iedereen extra lappen. Uiteindelijk moet men toch overstag, want een enkel dvd-schijfje is gewoon veel handiger en uiteindelijk goedkoper, dan een hele map cd's.
-
roel001 wie geen dvd speleer in zijn pc heeft is een noob
whahahahaa
noobssss