Mercury is af
De ontwikkeling van het vreemde puzzelspel Mercury, waarover nog niet al te veel bekend is, is afgerond. Dit meldde Awesome Studios medewerker Archer Maclean's in een interview met Eurogames.
Mercury, dat exclusief op de PlayStation Portable zal verschijnen, zal waarschijnlijk Wi-Fi ondersteunen, wat inhoud dat je het spel via een netwerk tegen elkaar zal kunnen spelen. Een Europese lanceerdatum voor dit spel is nog niet vrijgegeven.
Over de auteur
Reacties
-
zeldamaster kut
-
kc50cent kut met krenten.
-
Baltimore Kunnen die gasten echt niks maken anders dan puzzel spellen. Hoeveel hebben we er nou van nu.
-
Ten puzzel & sport & rpg = PSP tot nu toe
-
k2 Mercury ROCKS! Stelletje barbaren. Lees de preview op Eurogamer, en check de filmpjes.
-edit:
"Mercury is undoubtedly the most interesting project from Maclean since IK+ emerged back in 1988."
Hmm… IK+… :-)
http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=57474 -
Berserk Idd je moet niet oordelen als je er niets van kent. Het ziet er fenomenaam goed uit voor een puzzelspel met speciale liquid physic effects –> bvb 2 kwikbolletjes die samen smelten op een realistische manier. En origineel is het ook. CHECK IT OUT!!
En mensen er komen ook platformers, rpg's, racers,… op de PSP. Doe niet zo bekrompen. -
Maxcre8 lijkt me best nice,.. zeker even proberen.
-
Conscius what the fuck is dishen?
Sonafabitch
Ds is een GBA met graphics van N64 en met 2 schermpjes en een touchscreen -
jbbl een heel raar spel