E3: Zorg dat je je beloftes na komt in Dante's Inferno
E3: Zorg dat je je beloftes na komt in Dante's Inferno
Over de auteur
Reacties
-
RiverDream Very nice! Leuke zeis ook
-
Martijn Het heeft wel veel weg van God of War… maar dat maakt de game er totaal niet minder interessant op. Ik ben benieuwd!
-
bgraafland en op de 360…
-
coolden7 zieke game :o
-
Poru Zieke sfeer… me like
-
Next Doet me inderdaad aan God of War denken, hopelijk wordt Dante's Inferno net zo goed. Ziet er in ieder geval erg strak uit.
-
Beul Zalige outfit wel, deed me ook direct aan God of War denken.
-
geberix ziet er wreed uit
lekker wapen in zijn hand en goede sfeer
hopen dat het iets wordt -
Terror-man cool!
-
LowlandWarrior Coole trailer! Maar ik vind dat ze wel eens mogen komen met in-game footage want dat wordt wel tijd!
-
The Heretic Die scars op Dante's borst, holy mother?! 0_0
-
broodje_kroket Wat een bitch! Het ziet er iig erg gezellig uit in de hel, hoop dat ik er snel met Dante heen kan gaan.
-
Aiii Echt een game die heel hoog gaat scoren. Hoop ik dan.
-
Zereth Ik vertrouw de ontwikkelaar van Dead Space.
-
Srebseig Deze game moet ik hebben mits de recenties ook aangeven dat de gameplay in orde is!
Omgevingen zien er zelfs heel goed uit! Maar de explosies en de mensen zijn echt heel erg doorsnee en Xbox360 achtig vind ik. Heavy rain laat zien dat er meer mogelijk is grafisch op die gebieden.
Ik pleit voor console specifiek ontworpen game, anders blijven we tegen de limitaties lopen van de consoles als er maar 1 versie gemaakt wordt. Blijft alles zo stil staan. -
Dogstreet Lekker duister en uitzichtloos. Ja, leuk. Gaat op me wishlist. hehe