Bètabestanden Pokémon Red en Green vrijgegeven
Er wordt al volop gespeculeerd over theorieën
Zo zien we een aantal Pokémon die daadwerkelijk bestaan, maar ook zeker een aantal die we nooit terug hebben gezien. Squirtle zou bijvoorbeeld, als we de bestanden moeten geloven, oorspronkelijk niet in Blastoise veranderen. Blastoise had volgens de bestanden oorspronkelijk een eigen lijn, maar is uiteindelijk gefuseerd met Squirtles lijn.
Ook de theorieën van fans worden op een bepaalde manier bevestigd. Zo geloven sommige fans al jaren dat Cubone de baby van Kangaskhan is. Deze theorie is in het spel nooit bevestigd, maar de ontwerpen van Guardia (een Pokémon in de bètaversie) doet denken dat deze theorie klopt. Deze lijkt namelijk op een iets oudere Cubone. Fans geloven dat dit de verloren moeder van Cubone is.
Verder zijn er nog nooit vertoonde NPC’s te vinden. Zo is er een personage dat eruit ziet als een soort robot en een verwaande gymleraar. Of deze personages en Pokémon ooit nog gebruikt worden, is niet bekend.
Over de auteur
Reacties
-
PietS. Altijd interessant, dit soort nieuwtjes!It's dangerous to go alone! Take this.