Bethesda hint naar nieuwe game op Twitter
Mogelijke onthulling op 14 mei
Om wat voor game het gaat is niet bekend. Er gaan sinds gisteren geruchten over een vervolg op Rage, die door Walmarkt is genoemd als game die op E3 aanwezig is. Daarnaast gaan er al jaren geruchten over een Bethesda-game met de codenaam Starfield, dat gameplay vergelijkbaar met The Elder Scrolls en Fallout naar de ruimte zou moeten brengen. Tot slot gaan er ook geruchten over een vervolg op Doom.
Over de auteur
Reacties
-
Monojaxx Je zou eerder Splatoon verwachten, maar da kan niet hè…Life is like a stick of cinnamon, you suck it, and everyone get's a share...oh yeah!
-
Cypher Dit gaat waarschijnlijk over Rage 2. Als die aangekondigd gaat worden dan spring ik vanuit stilstand 20 meter de lucht in. -
rippert Rage 2 dus een vervolg die niemand had verwacht voor deze week dan! Super gaaf -
PAGANIZONDA999 Het ziet er een beetje uit als een gedeelte van het Rage-logo op zijn kant, met de wijzers die de A vormen.. dat lijkt mij het meest waarschijnlijke aan de hand van deze teaser. -
DrakeDrago Ik hoop geen rage 2 maar eerder een TES of Fallout game.Of iets nieuws maar zelde type als die twee dan. -
tipederasi Walmarkt?