Mmorpg Chrono Odyssey onthuld
Game moet in 2022 verschijnen op PC, consoles en mobiel
Het gaat om een "epische, fantasievolle mmorpg" die draait om ruimte en tijd. De game moet in 2022 uitkomen op consoles, pc, iOS en Android, al moeten er volgend jaar al testperiodes worden gehouden.
Chrono Odyssey moet grootschalige gevechten bevatten, wat afgewisseld wordt met exploratie van de grote kaart. Ook is er een job-systeem met achttien verschillende jobs. Het spel draait op de Unreal Engine 4. In Chrono Odyssey nemen leden van een speciale organisatie genaamd de Idraiginn het op tegen twaalf goden.
De soundtrack is gecomponeerd door Cris Velasco, onder andere bekend van de God of War-reeks, Overwatch en Resident Evil 7. Tot slot wil NPixel er een cross-mediale ervaring van maken, met bijbehorende boeken en comics. NPixel ontwikkelde eerder al Gran Saga.
Over de auteur
Reacties
-
djodjo zo wel een hele vette trailer maar een mmo zitten we daarop te wachten had liever een single/coop game gezien maar we wachten af volgend jaar meer nieuws dus wie weet