Sony onthult morgen meer informatie over de PlayStation 5
Info was bedoeld voor GDC
In een tweet geeft PlayStation Nederland aan dat systeemarchitect van de PS5 Mark Cerny een bericht plaatst op de PlayStation Blog.
"Morgen om 17.00 zal Mark Cerny, de PS5 lead system architect, meer informatie geven over de systeemarchitectuur van de PS5 en hoe dit de toekomst van games zal beïnvloeden.", meldt de uitgever.
Omdat de informatie aanvankelijk gedeeld zou worden tijdens GDC, wordt verwacht dat Sony de specificaties en andere nieuwe technieken uitgebreid uitlegt. Eerder deelde Sony al details over backwards compatibility, de controller en de SSD.
Gisteren onthulde Microsoft despecificaties en controller van de Xbox Series X. De PlayStation 5 staat net als de Series X gepland voor dit najaar. Volgens analisten is de kans echter dat de consoles wordenuitgesteld vanwege het coronavirus.
Over de auteur
Reacties
-
Meta_coola Zin in. Ben echt benieuwd naar de ps5 specs.
Eerlijk gezegd vind ik het niet erg als next gen wat langer op zich laat wachten. M'n OG ps4 kan met gemak nog wel een half jaar langer mee gaan.Ashley 'Ash' J. Williams: "When Evil shows up, it blows up." Still workin' on the slogan
-
COSMIC_TSAR Nice, ik zit klaar voor alle teraflops van Sony. Benieuwd of ze ook iets laten zien, qua doos. -
Meta_coola @That Mr Awesome
Ik verwacht echt enkel de specs en niet de look van de console.Ashley 'Ash' J. Williams: "When Evil shows up, it blows up." Still workin' on the slogan
-
smaakmaker Ik had liever dat ze de games bekend zouden maken. Want hoe tof de specs ook zijn. Het draait allemaal om de games. -
COSMIC_TSAR @smaakmaker
Dat is nou eenmaal de volgorde. Wees blij dat we eindelijk wat info krijgen. Het schept de context waarin we later de games kunnen gaan plaatsen. -
smaakmaker @That Mr Awesome
Ik denk zelf dat ze pas games gaan tonen. Wanneer Ghost of thushima en Last of us 2 uit zijn. -
jdl82raw @smaakmaker
Ja dat denk ik ook. Eerst deze games niet in de weg zitten maar daarna zullen ze ongetwijfeld met een teaser komen van de de nieuwe Horizon en/of God of war.
Al denk ik niet dat deze titels bij lancering verkrijgbaar gaan zijnHardcore 4 Life
-
Robskeee Oeh nice, ben benieuwd wie er nu het sterkte en of goedkoopste gaat worden. Wel toevallig dat Sony nu iets wil laten zien nu Microsoft net de specs van de Xbox series X heeft vrijgegeven of niet?You've met a terrible fate, haven't you?
-
COSMIC_TSAR @Robskeee
Sterkste zullen we wel wat over te weten komen, prijs zou me echt verbazen. De timing zou ik niks achter zoeken, deze info was gepland voor de gdc volgens het artikel.
Ze moeten wat. Hun idee was om "honderd community events" te gaan gebruiken voor hun marketing, dat zit er nu niet in natuurlijk. -
Robskeee @That Mr Awesome Ah dat was me niet bekend.You've met a terrible fate, haven't you?
-
Liquidshake @Robskeee
Sterkste zal duidelijk de xbox zijn. Maar als Sony de lijn weer doortrekt dan zal de ervaring en games op de ps weer beter zijn. -
Robskeee @Liquidshake Wie weet, en ook al zijn ze de sterkste, ben ik benieuwd of ze ook meteen de duurste zijn, wat voor vele ook een belangrijk punt is.You've met a terrible fate, haven't you?
-
xevulutionx @Liquidshake
Tja ik vraag me het af, aan de ene kant gezien de snelle aankondiging een dag na soort van officiele presentatie via DF van de series X zou ik ook niet gek opkijken als Sony zoiets heeft van: ok kom maar op want wij hebben dit!
Maar het schijnt dat dit verhaal toch al in de planning stond via GDC dus het zou niks moeten zeggen. Maar is gewoon een gevoel. Hoe dan ook waren de specs van series X prima en verwacht dat Sony sowieso wel in de buurt zit. Ik wil ze toch beiden bij launch. -
obi-twan kenobi @Liquidshake dat hoeft niet, want bij de lancering van de huidige generatie was de ps4 net wat krachtiger dan de xbox one. Dat wisselde pas op de helft toen ps4 en one x uitkwamen. Ik verwacht overigens dat ze ongeveer even krachtig zullen zijn."Always pass on what you have learned..."
-
Jowy @obi-twan kenobi
Ps4 was bijna 50% krachtiger dan Xbox one. Best veel.
Xbox x is inderdaad krachtiger dan PS4 pro, maar ze kwamen ook een jaar later uit. Een jaar extra ontwikkeling doet veel. -
NR1_Xbox_fanboy @Robskeee
Xbox natuurlijk. Gamepasje erbij en kabam -
smaakmaker @NR1_Xbox_fanboy
En dan nog hun first party games van het Sony en Nintendo level maken. -
CyberFl @smaakmaker
Dromen kan geen kwaad. -
smaakmaker @CyberFl
Neem aan dat ze daar aan hebben gewerkt aan die matige first party line up. En dat we daar binnenkort meer van te zien krijgen. -
smaakmaker Nee ik verwacht ook geen prijzen.