Patent Sony wijst op robotische compagnon
Robot zou emoties van spelers meten
De robot heeft volgens de omschrijving van het patent verschillende functies, maar dient vooral om te zorgen voor een 'gezamenlijke ervaring'. Het apparaat zou verschillende emoties kunnen herkennen, zoals 'plezier', 'woede', 'liefde' en 'verbazing', en de hartslag en huidvochtigheid van spelers meten,
De robot zou zelfs een 'liefde-index' bevatten die de band met de speler meet, afhankelijk van hoe vaak deze tegen het apparaat praat. Daarbij is het ook bedoeld om te helpen een gunstig 'leefritme' aan te houden, door spelers bijvoorbeeld te een pauze te suggereren, en games mee kunnen spelen.
Volgens het patent is een vr-versie van de robot ook mogelijk. Het apparaat zou zich dan naast de spelers bevinden in virtual reality en meekijken met de game.
Of de robot daadwerkelijk in productie gaat is nog maar de vraag. Bedrijven als Sony vragen regelmatig patent aan zonder deze te gebruiken.
Over de auteur
Reacties
-
mole28 Ben benieuwd wat de Avgn hier mee zou kunnen doenI think within the box. Because it's bigger on the inside.