Re: Top 3 gametrailers&teasers
Hij is ontzettend cheesy en realistisch gezien niet eens zo goed, maar hij haalt zo mooi momenten uit de serie naar voren. Hij zit dan ook nog bomvol met spoilers, dus is niet eens geschikt als echte trailer. Een guilty pleasure.
Wat betreft originele trailer; ik vond de Skyrim teaser heel erg goed in zijn minimalisme. Het brengt zo goed emotie naar voren zonder iets vrij te geven. Mooi bombastisch.
-
the_wise_one Tellen fanmade trailers eigenlijk ook? Ik heb altijd een zwak gehad voor deze Xenosaga-serie trailer.
Hij is ontzettend cheesy en realistisch gezien niet eens zo goed, maar hij haalt zo mooi momenten uit de serie naar voren. Hij zit dan ook nog bomvol met spoilers, dus is niet eens geschikt als echte trailer. Een guilty pleasure.
Wat betreft originele trailer; ik vond de Skyrim teaser heel erg goed in zijn minimalisme. Het brengt zo goed emotie naar voren zonder iets vrij te geven. Mooi bombastisch. -
Ikaros -
Wari Oman Oh was dat 2004 alweer, my bad. Ik doelde op de BLADES WIL BLEED, SHIELDS WILL SHATTER *CROWD GOES WILD* MIYAMOTOU SPIN ATTCKU WOOSH - trailer
<3 -
7threst Zelda 2005
/topic.
Die E3 trailer uit 2004 was pas epic! -
Wari Oman Zelda 2005
/topic. -
Sadist 1. Super Smash Bros. Brawl E3 2006
Als Nintendo fan ZOMG awesome met vervolgens Snake! Biguw Newsa!
2. Resident Evil 4 E3 2004
Game delivered. -
Dariee Wow wow wow! Die van Dead Island is magisch! -
SmartTies 3. Dead Island trailer
Deze is zeker goed! Wist helemaal nog niet van deze game btw. Lijkt een soort van L4D te worden. -
Rav -
SmartTies 1 - Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (trailer)
2 - Halo 3 (teaser)
3 - Legend of Zelda: The Wind Waker (trailer) -
PalvsNTSC wat zijn jullie favorieten gametrailers ooit?
mijn top 3 beste game trailers ooit.
1.Call of duty;modernwarfare 2 (till i collapse)
http://www.youtube.com/watch?v=AzwBeDV5IAY
2.Legend of the guardian.
http://www.youtube.com/watch?v=EHzHoMT5 ... re=related
3.Lost odyssey
http://www.youtube.com/watch?v=8-x12UEo-rs